Midilli Çocuk Oyunları Bulmaca

Eğitici Oyunlar
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 6.3 MB
  • Version 1.0
  • Dil İngilizce
  • Firma Puzzles and MachUp Games
Çocukların kendini geliştireceği bu mükemmel oyunda pek çok farklı özellik de bulunmaktadır.

Bu mükemmel oyunda çocukların diğerlerinden bir adım daha önde olmasını sağlayacak yapbozlar bulunmakta. Çocukların ilgisini çekecek özellikteki bu yapbozlarda pek çok at ve midilli bulunmaktadır.

Çocukların hayvanlara olan ilgisini artıracak bu oyun çok eğlenceli. Siz de çocuğunuzun okula başladığı zaman diğer arkadaşlarından önde olmasını istiyorsanız bu tarz oyunlar ile onun hem zeka hem el becerisi hem de eğlence kapasitesini geliştirecek oyunlar oynamasını sağlamalısınız. Bu oyun tarzlarının en başında ise yapbozlar gelmektedir.

Eksik kalan parçaların nereye konulacağı konusunda çocukların tartışmaya düştüğü ve bu soruların cevaplarını düşünürken de zeka gelişimi sağladıkları harika bir eğlence ve beceri oyun tarzıdır. At dünyası içerisindeki bir çok canlı ile ilgili yapbozların bulunduğu bu program sayesinde çocuğunuz hem kendisini geliştirecek hem de su altına dair bir çok gizemi bu oyundan öğrenecektir. Çocukların çok daha bilgili ve bilinçli olmasını sağlayacak bu oyun pek çok çocuk gelişim uzmanı tarafından da destek görmüştür. Verimli zaman geçirmenin altın anahtarı olan bu oyun bir harika. Çocuğunuzun zeka seviyesine ve eğlence kapasitesine son derece faydalı olacak olan oyunlar ile siz de çocuğunuzun gelişmesini istiyorsanız hemen indir butonuna basın ki daha fazla geç kalmayın. 

Daha Fazla Göster
Midilli Çocuk Oyunları Bulmaca indir